Lore Danışmanlık Hakkında

Ankara'da Danışmanlık sektöründe yeni bir bakış açısı...

Lore Danışmanlık, müşterisini gereksiz prosedür ile uğraştırmaz. Hazırlayabileceği bütün belge ve dokümanları sizin adınıza hazırlayarak zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlar.

Lore Danışmanlık, müşterilerinin talep ettiği hizmete mümkün olan en kısa sürede geri bildirimde bulunarak müşterisinin sonuca hızlı ulaşılmasını sağlar.

Lore Danışmanlık, müşterilerine bilgi vermek için herhangi bir ücret talep etmez. Biliriz ki doğru bir şekilde bilgilendirilmiş bir müşteri bir gün mutlaka bizimle çalışacaktır!

Lore Danışmanlık, müşterisini her zaman, en doğru ve en güncel bilgi ile bilgilendirir. Uzmanlarımızdan aldığınız her bilgi o an yürürlükte olan güncel mevzuat ve uygulamalara dayanmaktadır. Gerektiğinde Kurumlardan, uzmanlardan görüş alarak size geri bildirimde bulunur.

Lore Danışmanlık, Resmi Kurumlar ve uzmanlar ile her zaman iletişim halindedir. Gerektiği durumlarda sizin adınıza uzmanlar ile iletişime geçerek görüşme ve toplantılar yapar. Sürecin hızlanmasında, sorunların ve anlaşmazlıkların giderilmesinde sizlere destek olur.

Lore Danışmanlık, bulut ve yerel tabanlı güçlü arşiv ve yedekleme sistemi ile çalışır. Firmamızdaki dokümanlarınıza istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Lore Danışmanlık, müşteri bilgilerinin gizliliğine oldukça önem verir. Müşterisine ait bilgi ve belgeler sizin onayınız olmadan asla üçüncü taraflar ile paylaşmaz.

Lore Danışmanlık,  memnuniyet oranı yüksek ve sadık müşteri kitlesi ile sektörünün öncü firmalarındandır.


Siz de, Lore Danışmanlık ailesinin bir parçası olmak, bilgi ve hizmet alabilmek için uzmanlarımıza 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz

Vizyonumuz

Hizmet verdiği firmalar ile birlikte büyüyerek sektörünün öncüsü olmak. Türkiye’nin çeşitli illerinde şubeler açarak daha fazla müşteriye ulaşabilmek ve danışmanlık anlayışına farklı bir yaklaşım getirmek.

Misyonumuz

Sürekli yeniliğe, teknolojiye ve insana yatırım yatırım yaparak, her zaman en doğru ve güncel bilgiyi müşterilerine sunmak. Resmi Kurumlar ve müşterileri arasında adeta bir köprü görevi görerek işlemlerinin kısa sürede sonuçlanmasını sağlamak.